طراحی کاتالوگ

کاتالوگ داتینه

یکی از مشکلات من همیشه سر و کله زدن با برخی از فروشنده های محترم است.
حالا چه فروشنده ی لوازم خانگی باشد و ما قصد خرید جهیزیه ی دختر خاله ی کوچک شوهر عمه بزرگه ام را داشته باشیم ، چه به عنوان مامور خرید برای خرید کالایی تحلیلی برای کارخانه ای یا کارگاهی راهی بازار و یا وارد کننده شده باشیم.
حتما می پرسید سر و کله و بحث و جدل برای چه؟؟
بر سر یک کاتالوگ ناقابل ؟؟
که البته با اینکه از همه ی ابزار تبلیغات مظلوم تر واقع شده کارایی اش بر هیچ بنی بشری پوشیده نیست .
واقعیت این است که ما هر وقت از فروشنده میخواهیم کاتالوگ کالاهایشان را به ما بدهند که ما به طور کلی اجناس را بررسی کنیم یک دفتر صدبرگ می گذارند جلویمان با کلی توضیح و تفسیر و مقدمه و ...
و من بلا استثنا باید 30 دقیقه برای فروشنده مذکور توضیح بدهم که برادر من ، خواهر من اینی که شما دادی دست من بروشور هستش من کاتالوگ کالاها رو میخواهم و بعد آنها با گیجی می پرسند حالا چه فرقی داره براتون؟؟؟؟
و من باید دقیقه ها در وصف کاتالوگ بگویم که کاتالوگ تعداد صفحه هایش کمتر است ، توضیحاتش خلاصه تر است اما تعداد و تنوع نمونه ها بیشتر حتی در جنس کاغذ استفاده شده نیز با هم متفاوت اند ( البته نوعی خاص با عنوان کاتالوگ بروشور وجود دارد که نه یک کاتالوگ واقعیست و نه یک بروشور درست وحسابی و خاصیت هردو را یکجا دارد ، در خیلی از مواقع توصیه نمی شود ولی بنا به سلیقه ی صاحب صنعت یا کالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد)
بعد از کلی توضیحات و سخنرانی بلند بالای بنده فروشنده محترم به فکر فرو میرود و من مطمئنم بعد از رفتن من در انبار به دنبال کاتالوگ های مربوطه می گردد و یا به فکر طراحی و سفارش کاتالوگی مناسب خواهد بود.
و اگر شما هم جزو آن صاحبین صنایع و حرفه هستید که تا الان کاتالوگ و یا بروشوری مناسب و کارآمد نداشته اید و اگر هم داشته اید آنجنان خوب و به درد بخور نبوده میتوانید در این زمینه روی کمک داتینه حساب کنید.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047