طراحی لوگو

طراحی لوگو داتینه

به نظر من طراحی لوگو از قسمت های جذاب معرفی یک حرفه است.
اگر شما یک سایت طراحی کرده و همه قسمت های آن را آماده کرده اید ولی تا الان لوگویی مناسب برای سایتتان انتخاب نکرده اید پس هنوز خیلی کار دارید.
باور نمیکنید؟؟
شاید باورش سخت باشه اما داشتن یک لوگوی خوب که ویژگی هایی از قبیل ساده و زیبا بودن ، قابل فهم بودن که به راحتی سایت ، حرفه و محصول شما را معرفی کند.
برای اینکه در یاد و خاطر مخاطبانتان بمانید بسیار موثر است البته دوستی لوگوی سایتش را به یکی از دوستان که نام خودش را طراح لوگو گذاشته ، داد تا برایش طرحی بزند متناسب با حرفه اش و صد البته زیبا که ما بعدا فهمیدیم طراح محترم هزینه گزافی هم در مقابل طرح از این دوست بیچاره ما گرفته ولی نکته ی جالب خود لوگو بود که هرچه سروتهش میکردی به چپ ، به راستش نگاه میکردی نمیفهمیدی این لوگو چه ربطی به حرفه ی این بنده خدا دارد و از آن مهم تر اصلا متوجه نمی شدیم شکل شی است یا جاندار . شاید هم از بازمانده های دوران پارینه سنگی بوده!!!
القصه این دوست ما لوگو را به کار برد و این طرح عجیب و غریب شد نماد!!!
با اینکه کار و بارشان خوب بود و بسیار متخصص ولی خیلی جاها باید شرمنده و خجالت زده می شدند از آن طرح لوگو!!!
داستان به همین منوال پیش میرفت که این رفیق شفیق ما با داتینه آشنا شد با اینکه عوض کردن لوگو در خیلی از موارد کار درستی نیست ولی در این مورد و مورد های مشابه که طرح لوگو فقط مایه ابروریزیست ، تغییر لوگو واجب هم هست !!!
پس طراحان داتینه لوگویی آبرومند و زیبا طراحی کرده و آبروی رفیق ما هم خریده شد.
داتینه لوگوهایی با طرح های مورد نظرشما را به راحتی قابل یادآوری و ثبت در ذهن باشد را برایتان طراحی می کند.
ما لوگویی برای شما طراحی میکنیم که در ذهن ها ماندگار شوید.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047