طراحی ست اداری

طراحی ست اداری داتینه

یکی از دوستان بعد از سالها کار در های بزرگ و نام و نشان دار به دوره ی بازنشستگی نزدیک می شد و به فکر روزهای بیکاری این دوران بود که متوجه شد تازه تاسیس پسرش بیشتر از همه جا به تجربه و کمکش احتیاج دارد و بعد از بازنشستگی مقصدش را یافت.
همه ما فکر می کردیم که پدر و پسر چقدر موفق خواهند شد!! تجربه پدر و دانش روز پسر در کنار هم جتما این را به یکی از قدرت ها در زمینه ی تخصصشان تبدیل خواهد کرد.
غافل از اینکه پسر به تجربه ی پدر اعتمادی چندان نداشت و خیلی از کارها را خرج اضافه میدید در صورتی که از اصول کار بود.
دقیقا روزی که ما شیرینی بدست به پدر و پسر برای عرض تبریک رفته بودیم به دم در نرسیده صدای بحثشان را میشنیدیم که پسر داد می زد ست اداری به چه دردی میخوره ؟؟
پدر من 4 تا ورق A4 میزنم بالاش اسم و چاپ کنن و خلاص من پول پای این کار نمیدم و....
من که با شنیدن این حرف ها فهمیدم داستان چیه برای اینکه بحث بالا نگیره جسارت کردم و خودمو پرت کردم وسط بحث ، که ای داد و ای هوار پسر جان تو اصلا می دونی ست اداری چی هست؟؟ فکر کردی کارت با 4 تا برگه سفید راه می افته؟
این همه پس پول اضافه دارن یا مغز کم که پول و زمان خرج طراحی و تولید ست اداری اصلا تو میدونی ست اداری پی هست؟؟
یکم نگاه نگاه کرد و گفت: همین ورقاست دیگه ، میخواستن با کلاسش کنن اسمشو گذاشتن ست اداری.
و من اونجا بود که فهمیدم برای این مهندسای تازه فارغ التحصیل شده یه کلاس شناسایی ابزار کار تاسیس لازم است تقزیبا یه نصفه روز طول کشید تا من از سربرگ های با سایز A4 و A5 که برای مکاتبات داخلی و متن های کوتاه استفاده میشوند و نوع گرافیک خاص نوشته های روی سربرگ ها و انواع حاشیه ها و اینکه هر کدام از این عناصر باید از قواعد و قوانین خاصی پیروی کنند و همچنین از کارت ویزیت که فقط برای کلاس کار طراحی و چاپ نمیشه بلکه میتوان گفت ابزار معرفی یک یا یک برند میتونه باشه و اینکه همان کارت ویزیت 9*5 سانتی متر از جنس کارت گرفته تا نحوه ی نوشتار روی کارت مشخصاتی که باید یا نباید روی کارت نوشته شود و حتی قلم و ابعاد نوشتار نیز از اهمیت ویژه ای برحوردار هستش همچنین پاکت نامه نیز باید متعلق به نام و برند شما باشد سایز آن متناسب با ابعاد سربرگ ها و حضور آدم و نام نشان روی پاکت خالی از اهمیت نیست.
خلاصه بعد از توضیحات طولانی جوان صاحب تازه متوجه شد ست اداری باید هویت را در برداشته باشد و هرکس با دیدن هر قسمت از ست کاملا متوجه شود که مبدا این نامه یا کالا کجاست.
داتینه میتواند تا اجرایی شدن ست اداری شما را همراهی کند.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047