طراحی پوستر

طراحی پوستر داتینه

جالبه که اکثر ما به این اعتقاد دارین که باید برای انجام هرکاری تخصص مربوط به آن کار را داشته باشیم یا حداقل مطالعه ی خوبی در آن زمینه انجام بدهیم البته طراحی پوستر جزو آن دسته از فعالیت هاست که فکر میکنیم چون میتوانیم رنگ ها را تشخیص بدهیم پس طراحی پوستر که کاری نداره!!!
من به شخصه افرادی رو دیدم که آخرین باری که قلم طراحی دستشون گرفتن برمیگرده به امتحانات دوره دبیرستانشون!!!
بعد در رابطه با طراحی پوستر ساعت ها برای شما سخنرانی هم میکنند و جالب تر اینکه احساس میکنند هرچقدر پوستر متنوع تر و غیرقابل فهم تر باشه هنری تر است!!!
تازه اگر سفارش کاری هم بگیرند اینقدر رنگ و طرح و متن در هم را بر پیکر کاغذ بیچاره پیاده می کنند که مخاطب که هیچ ، خودشان هم در خلوت به نامفهوم بودن پوسترشان اعتراف می کنند و اگر کسی بپرسد اصن این چی هست تو طراحی کردی؟؟
مطمئنا انگ بی سوادی و بی هنری به پرسشگر می چسبانند که دیگری جرات سوال پرسیدن نداشته باشد.
میبینیم که به فکر فرو رفته اید!!
شما هم از این جور آدم ها دیده اید؟؟؟
حتما از اینکه کار طراحی پوسترتان را به آنها بسپارید هم دل نگرانتان می کند؟
داتینه میتواند شما را از نگرانی خلاص کند!!
طراحان داتینه خلاقیت و نوآوری در طراحی های خود دارند که می توانند پوستر های شما را به مراتب چشمگیر تر سازند ، همچنین با توجه به دانش و تجربه ای که دارند می توانند پوستر هایی حرفه ای که شامل متن ، عناصر طراحی گرافیک ، عکس که هرکدام در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند را در پوسترهای تبلیغاتی فیلم ، تجاری ، تورهای مسافرتی و آژانس های موسیقی ، کنسرت های گوناگون و ... به کار ببرند و توجه هر بیننده ای را جلب کنند.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047