اندروید

برنامه نویسی اندروید داتینه

اندروید سیستم عاملی است که گوگل برای تبلت ها و گوشی های هوشمند و حتی امروزه برای چند نوع از تلویزیون ها عرضه نموده است.
سیستم عامل اندروید که بر پایه هسته لینوکس ساخته شده توانسته جزو محبوب ترین سیستم عامل ها در جهان قرار گیرد.
این روزها تلفن همراه از ابزار جدا نشدنی هر فردی با هر سن و سالیست کوچک و بزرگ ، خرد و کلان ، از هر قشر و طبقه ای یک گوشی تلفن به دست دارد با انواع و اقسام سیستم عامل ها!!
البته در این دوران گوشی ها با سیستم عامل اندروید از طرفدار بیشتری برخوردار است. پیش خودمون بمونه ولی خودمون می دونیم که این طرفداری شاید به دلیل قیمت ارزانتر ، راحتی کار با سیستم عامل اندروید و یا ارزان تر و ساده تر بودن اپلیکیشن های سازگار با این سیستم عامل باشد.
غریبه که بینمون نیست سالهاست که با اندروید خو گرفته ایم و حسش رو نداریم این عادت دیرینه را تغییر دهیم حالا که ما تا این اندازه به اندروید وفادار هستیم احتیاج داریم که اپلیکیشن های متناسب با اندروید به راحتی در اختیارمان قرار داشته باشد!!
مثل رفیق شفیق بنده که به شدت وابسته ی دستگاه 5 اینچی تلفن همراهش است و حتی در حین غذا خوردن هم دست از سر آن یه قول مادرش ماس ماسکش هم برنمی دارد.
این رفیق ما برای هر کاری یک اپلیکیشن مخصوص احتیاج دارد و اگر با مرکزی یا برندی سرو کار داشته باشد اول از همه به دنبال اپلیکیشن سازگار با گوشی تلفن اندرویدش است. کافی است که آن اپلیکیشن را نیابد کلا بی خیال آن برند شده و دیگری را انتخاب می کند.
کم نیستند ادم هایی از این دست که برای هرچه راحتتر شدن کارها و صرفه جویی در زمان به دنبال راه کارهایی هستند و داشتن اپلیکیشن های کاربردی در این زمینه ، خوب کمکی است .
اگر شما از صاحبین صنایع ، برند یا تولید کننده کالا و یا ارائه دهنده ی خدماتی هستید می توانید با داشتن اپلیکیشن مخصوص به خودتان امکان برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبینتان را به راحتی داشته باشید.
داتینه اپلیکیشن اندروید مناسب برای وب سایت ، ، فروشگاه ، رستوران ، خبرگذاری ، خدماتی ، هواپیمایی و یا تورهای مسافرتی ، سایت های فروش الکترونیکی و یا هر شغل و حرفه و محصول مورد نظرتان را به راحتی و با هر ساختاری که به شما تمایل داشته باشید برای سیستم عامل اندرویدتان طراحی و اجرا می کند.
با داتینه این سطح امکانات را تجربه کنید.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047