آیفون

برنامه نویسی آیفون داتینه

همیشه بین دوستان من که گوشی اپل با سیستم عامل IOS دارند و دوستانم که تلفن همراه با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند کل کل عجیبی جریان دارد. یک طرف نعره می زنند که ما اپل استفاده می کنیم چون نام دارد و برند و از آن مهم تر اپلیکیشن هایی داریم همچین و همچون و طرف مقابل فریاد می کشند که سیستم عامل تلفن ما راحت است و کار آمد و هر اپلیکیشن که بخواهیم در دسترسمان قرار دارد. شما حتی یک بلوتوث ناقابل هم ندارید و خلاصه این جنگ همیشه برقرار است .
من تا مدت ها به این فکر میکردم که واقعن حق با کدامشان است مخصوصا منی که اپلیکیشن های تلفن همراه از نان شب واجب تر است و گوشی تلفن همراه را میخرم به این نیت که اپلیکیشن های کاربردی را ساپرت کند.
در تلاش بودم برای یافتن پاسخ سوالاتم که دوستم از مشتریی که بهشان آمده بود تقاضای طراحی و برنامه نویسی یک اپلیکیشن موبایل را داشت برایم تعریف کرد.
گویی آن بنده خدا هم نمی دانست باید چه کند ، اپلیکیشن مخصوص کدام سیستم عامل را طراحی کند و به دلیل اینکه خودش از سیستم عامل اندروید استفاده می کرد فکر می کرد فقط باید برای اندرویدی ها اپلیکیشن داشته باشد.
القصه این دوست ما مشتری را توجیه کرد که این محصول شما بیشتر به درد دارندگان آیفون می خورد پس باید اپلیکیشن مخصوص IOS هم داشته باشید.
بعد از این ماجرا من هم به نتیجه های خوبی رسیدم!!
اینکه شما چه اپلیکیشن برای چه سیستم عاملی نیاز دارید وابسته به نوع اپلیکیشن شما و مخاطبینتان است و اگر اپلیکیشن شما محدود به مصرف کنندگان سیستم عامل خاصی نمیشه در صورتی که برای همه ی سیستم عامل ها اپلیکیشن داشته باشید تعداد بالای مخاطبین خود را تضمین کرده اید.
داتینه این امکان را برای شما فراهم می کند که اپلیکیشن کاربردی و مناسبی را برای هر سلیقه ای با هر سیستم عاملی طراحی و اجرا کنید.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047