سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
88698047

خدمات

مراحل پروژه

نمونه کار

نمونه کار بیشتر

چرا اتینه

خب معلومه که شما سایتی طراحی کرده اید یا به فکرش هستید و از آن بیشتر معلوم است که حسابی به فکر محصول و برندتان و در حقیقت به فکر خودتان هستید که به سراغ سئو آمده اید و شاید هم باز کردن این صفحه صرفا به جهت کنجکاوی و بالا بردن اطلاعات عمومی شماست که اگر این صفحه تا این حد هم مفید باشد باعث خوشحالی ماست.
سئو در لغت به معنی هر چه که هست الان خیلی مهم نیست!!!
ولی به طور کاربردی میتوانم بگویم که هر انچه که شما نیاز دارید که صفحه وب سایت شما پر بازدیدکننده تر شود یا در بین پیشنهادات اولیه گوگل قرار گیرد و یا اینکه صفحه شما بهینه سازی گردد که با تمام صفحه نمایش ها در سایز های مختلف و تمام سیستم ها و اینترنت ها با سرعت های متفاوت سازگار باشد و مشکلی در نمایش متون با عکس ها نداشته و همچنین به طور مداوم و به خوبی در شبکه های اجتماعی تبلیغات شما قرار داده شود سئو برای شما مهیا میسازد.
شبکه های اجتماعی علاوه بر اینکه در بردارنده عکس های یهویی و سلفی های رنگ و وارنگ است میتواند محل مناسبی برای تبلیغات برند و صفحات وب شما باشد. داتینه میتواند از تمام موقعیت های ممکن با بهره برداری از امکانات موجود و با کمک گرفتن از سئو موجب پیشرفت و شناخته شدن نام و برند شما میشود.
حتما پیش خودتان فکر میکنید چرا باید داتینه را انتخاب کنیم؟
مطمئنا هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!!!
اما این مورد جزو معدود دفعاتی است که شما با واقعیت رو به رو هستید.
داتینه در جهت برآورده ساختن نیازهای شما با معقول ترین هزینه ها و قیمت ها از هیچ تلاش مضایقه نمی کند.
به جرات می توان گفت کم تری با چنین قیمت ها و هزینه هایی این حجم از پشتوانه ی علمی و تجربه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
این یک معامله دو سربردست بهترین کیفیت در ازای معقول ترین هزینه انتخاب سختی نیست. ما برای شما بهترین ها را به ارمغان آورده ایم.
داتینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در زمینه های طراحی سایت ، گرافیک ، سئو ، نرم افزار و اپلیکیشن موبایل می باشد.

44894597 - 88698047