حسابداری

نرم افزار حسابداری داتینه

علم پیشرفت کرده و مطمئنا ما از این علم انتظار داریم که روز به روز زندگی رو برای ما آسونتر کند تا بتونیم هرچه سریعتر و راحت تر کارهامون رو انجام بدیم.
تا به حال اطلاعاتی در رابطه با سیستم های حسابداری در گذشته شنیده اید؟؟؟؟
حسابدار بنده خدا مجبور بود صدها عدد را با هم جمع بزند. اوایل که چرتکه بود و مکافات ... بعد ها هم ماشین حساب هایی که هر روز پیشرفت کردند که شاید به گرد پای پیشرفت اعداد برسند تا برای جمع و تفریقشان پدر حسابدار در نیاید.
اما این ها هم کافی نیست !!! این جمله حسابداریه که بعد از چند ساعت کار مداوم متوجه یک اشتباه می شود که نتیجه ی چند ساعت کارش را برباد داده اشتباهی که به دلیل خستگی ، بی دقتی یا خیلی اتفاقات دیگر که برای هر بنی بشری امکان دارد رخ بدهد.
حالا حسابدار چه می کند؟؟؟ یا باید دفتر دستکش را جمع کند و برود و شغلی دیگر اختیار کند اما اینقدر که این خطاها و این اعداد کلافه اش کرده اند که امکان ندارد چنین کاری کند.
حالا کار کجا بود؟؟؟ باید همین شغلی که دارد را سفت بچسبد!!!
اما راه حل دوم که هم کار آمد تر است و هم آسان و در دسترس تر که در دستان داتینه است .
حالا وقت رونمایی از نرم افزارهای حسابداریست، نرم افزار هایی که به مدد همان پیشرفت علم از پس اعداد بزرگ و کوچک به راحتی برمی آید. مراحل کاری و حساب و کتاب را اینقدر کوتاه می سازد که قول نمی دهم از تعجب شاخی بر روی سرتان نروید.
دقت بالا ، کارایی بسیـــار زیاد ، کم کردن هزینه ها ، صرفه جویی در زمان و ... از فواید انکار نشدنی این دست نرم افزار هاست داتینه این امکان را ایجاد کرده که با مرقون به صرفه ترین هزینه ها بهترین نتیجه برایتان حاصل گردد.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047