رستوران

نرم افزار رستوران داتینه

چند وقت پیش به دعوت یکی از دوستان که رستورانی احداث کرده بود سری زدیم که هم نقدا شیرینی رستوران جدید را از آن نام برده ستانده باشیم و هم ببینم رستورانی که این دوست ما احداث نموده اصلا چه شکلی هست.
القصه بعد از طی مسافت طولانی به لطف انواع و اقسام وسایل نقلیه عمومی و نیمه عمومی و خصوصی بالاخره به سر منزل مقصود رسیدیم و رستورانی دیدیم به غایت شیک و پیک و زیبا و ملل (اصن یه وضعی )...
خلاصه که بعد از خوردن شام و تازه شدن دیوارها منکه همیشه پشت صحنه ی هرکاری برایم جالب است به سراغ آشپزخانه رفتم که راهم ندادند و به ناچار رفتم سراغ صندوق بخشی که قسمت شیرین حساب و کتاب و پول در آن جریان داشت تازه اینجا بود که فهمیدم این رفیق ما یه جای کارش یه جوری میلنگه. بعد از پرس و جو فهمیدم این رفیق ما هنوز حساب کتاب هایش را در سر رسیدهای تاریخ گذشته می نویسد و حساب کتاب هایی که همه مدیون کاغذ و قلم اند.
علت را جویا شدم گفتند: یه سری از نرم افزارها اینقدر سخت و عجیب غریبند که نمیشه باهاشون کار کرد!!!! از طرف دیگه نرم افزار خوب و جامع پیدا نمیشه که نمیشه!!!!
اینجای ماجرا بود که داتینه باید خودی نشان میداد که صد البته نشان داد.
هفته بعد با نرم افزار ، مخصوص رستوران های داتینه دوباره به دیدن دوستم رفتم نرم افزاری آسان که هم یادگیری و هم کارکردن با آن به دانش عجیب و زیادی نیاز ندارد و با هزینه ای بسیار به صرفه می تواند به کسب و کارتان کمک قابل توجهی کند. نرم افزاری که علاوه بر کنترل ساعت و ورود و خروج کارمندان حساب و کتاب های رستوران و... هر آنچه که نیازمند وقت کشی زیاد نیست را به چشم برهم زدنی برایتان رو به راه می کند.

سفارش پروژه

شماره تلفن :

44894597
44894597 - 88698047